Команда КВН університету стала призером 24-го Всеукраїнського фестивалю команд КВН “Країна веселого народу”

У період з 13 по 16 вересня 2017 року в смт. Затока Білгород-Дністровського району Одеської області на базі відпочинку “Залив” відбувся 24-й Всеукраїнський фестиваль команд КВН “Країна веселого народу”, в якому взяла участь команда КВН ОДУВС “Курортна зона”. Фестиваль щорічно проводить всеукраїнська молодіжна громадська організація “Асоціація команд КВН України (АКУ)”.

У 24-му Всеукраїнському фестивалі команд КВН “Країна веселого народу” взяли участь 28 команд з різних куточків України, а саме : “7’Я” (м. Чернігів), “Збірна торгового” (ВТЕІ КНТЕУ м. Вінниця), “Збірна Ютуба” (м. Суми), “Татуха Менделеєва” (м. Київ), “Осторожно Харьковчане” (м. Харків) та багато інших команд КВК України.

img-4204d68689d908d30e58cd5357a0ba02-v13 вересня 2017 року відбувся заїзд та реєстрація команд на фестивалі. Ввечері цього ж дня було проведено зібрання усіх команд, керівників та організаторів фестивалю, на якому було роздано завдання на наступний ігровий день.

14 вересня 2017 року відбувся перший ігровий день. Команда КВН ОДУВС “Курортна зона” зіграла 3 конкурси, такі як:

– Візитка (фристайл);
– Фото розминка;
– Імпровіз*.

* команда отримує завдання за декілька годин до гри.

Після 1-го ігрового дня, команда перебувала на 4-му місці у загальному рейтингу.

15 вересня 2017 року відбувся 2-й ігровий день фестивалю. Цього разу команда КВК університету “Курортна зона” також зіграла 3 конкурси:

– Імпровіз;
– Класична розминка;
– Домашнє завдання.

2-й ігровий день команда КВН університету “Курортна зона” завершила на 3-му місці у загальному рейтингу.

16 вересня 2017 року відбувся заключний ігровий день фестивалю. У цей день команди зіграли по одному конкурсу, який отримав назву “А наостанок я скажу”. Після закінчення конкурсу відбулося урочисте закриття фестивалю та нагородження учасників.

За результатами 24-го Всеукраїнського фестивалю команд КВН “Країна веселого народу”, команда КВН університету “Курортна зона” виборола 3-тє призове місце, пропустивши вперед команди КВН “Осторожно Харьковчане” (м. Харків) та “7’Я” (м. Чернігів).

Крім цього, індивідуальною нагородою з рук президента Асоціації команд КВН України, професора Михайла Аграната, була нагороджена Ігнатьєва Ліана Олександрівна, курсант факультету № 2 за перемогу у номінації “Краща акторка” 24-го Всеукраїнського фестивалю команд КВН “Країна веселого народу”.