Команда КВК Херсонського факультету стала переможцем фестивалю гумору “Кубок сміху”

16 квітня проректор державного університету – декан Херсонського факультету особисто привітав курсантів – членів команди “Нова поліція”, які вдруге стали переможцями фестивалю гумору “Кубок сміху”.

5614 квітня збірна команда Херсонського факультету “Нова поліція” буквально “порвала” глядацький зал обласного Палацу молоді. Журі фестивалю високо оцінило іскрометний гумор та креативність Максима Скорохода, Івана Войцехівського, Юлії Корнішевої, Едуарда Козачка, Сергія Ковпея та капітана команди Антона Антоненка.

У здобутку наших курсантів ще одна винагорода: Сергій Ковпей за роль зірки на торті отримав звання найкращого актору фестивалю!

Вітаємо переможців!

3 4  7