КОМАНДА ДІВЧАТ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ СТАЛА ПРИЗЕРОМ ПЕРШОСТІ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ ЗА ПРОГРАМОЮ ОБЛАСНИХ СТУДЕНТСЬКИХ СПОРТИВНИХ ІГОР

OLYMPUS DIGITAL CAMERA20 жовтня 2018 року курсанти Херсонського факультету ОДУВС брали участь у змаганнях з настільного тенісу на першість Херсонських обласних студентських спортивних ігор серед команд закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівня акредитації, які проходили на базі спортивної зали Херсонського національного технічного університету.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAУ змаганнях збірні команди факультету були представлені в складі двох юнаків та двох дівчат кожна, які гідно боролися за звання кращого спортивного колективу серед ЗВО області з цього виду спорту.

sdrЗа результатами ігор команда дівчат-спортсменів підрозділу (рядові поліції Яблоновська Анастасія та Барбан Тетяна) здобула друге призове місце та отримала відповідні грамоти Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

sdrКоманда хлопців (рядові поліції Вітовецький Олександр та Сидоров Максим) посіла четверте місце, поступившись у фіналі курсантам Херсонської державної морської академії.

sdrПроректор державного університету − декан Херсонського факультету Олексій Соловей в урочистій обстановці перед вишикуваним перемінним складом підрозділу на стройовому плацу привітав учасників-призерів змагань з перемогою.

Приєднуємося до вітань, бажаємо курсантам вдачі й успіху та подальших спортивних досягнень.

Спортсмени факультету продовжують тренуватися й готуються до наступних виступів на спортивних змаганнях − першостей з легкоатлетичного кросу та волейболу, які найближчим часом будуть проводитись за програмою обласних студентських  ігор.

Вітаємо наших спортсменів-призерів!

Тарас Вайда, Херсонський факультет