Колектив ОДУВС висловлює співчуття з приводу смерті професора кафедри оперативно-розшукової діяльності Саакяна Миколи Балабековича

07 березня 2019 року пішов з життя професор кафедри оперативно-розшукової діяльності доктор юридичних наук, професор Саакян Микола Балабекович – один з найдосвідченіших викладачів-практиків, який працював в університеті з 1987 року.

Його значний практичний досвід роботи в підрозділах карного розшуку та багаторічна плідна праця у нашому закладі вищої освіти зробили вагомий внесок у розвиток науки та правоохоронної системи в цілому.

З 2015 року відомий науковець очолював наукову школу «Протидія організованій злочинній діяльності: управлінські, правові, оперативно-розшукові, економічні, психологічні аспекти».

Світлий, добрий спомин про Миколу Балабековича завжди житиме у серцях усіх, хто його знав, любив та поважав.

Висловлюємо щирі слова співчуття родині у цей скорботний час!

Вічна і світла пам’ять!

Прощання з померлим відбудеться 09 березня з 09.30 до 10.30 год. у 59 Будинку офіцерів (вул. Пироговська, 7/9). Поховання – 09 березня об 11.00 год. на Таїровському кладовищі.