Колектив ОДУВС висловлює співчуття з приводу смерті професора кафедри криміналістики та психології Калаянової Любові Вікторівни

03 лютого пішла з життя професор кафедри криміналістики та психології кандидат юридичних наук, доцент, ветеран внутрішніх справ і просто прекрасна Людина – полковник міліції у відставці Калаянова Любов Вікторівна.

Вона активно займалася науковою діяльністю та залюбки передавала свої знання курсантам і студентам. Маючи значний досвід практичної роботи в органах внутрішніх справ, свій трудовий шлях в університеті розпочала з посади викладача та пропрацювала п’ятнадцять років. За цей період написала та захистила кандидатську дисертацію, отримавши вчене звання доцента.

Світлий, добрий спомин про Любов Вікторівну завжди житиме у серцях усіх, хто її знав, любив та поважав.

Висловлюємо щирі слова співчуття родині у цей скорботний час!

Вічна і світла пам’ять!