Книжкова виставка в бібліотеці університету

У загальній бібліотеці Одеського державного університету внутрішніх справ оформлено тематичну книжкову виставку до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

Цей день вперше було відзначено 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно.

Метою нашої виставки є звернення уваги курсантів та студентів до вирішення проблеми епідемії, толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих, поглиблення знань про способи передачі та профілактики захворювання, пропагування здорового способу життя. Також на виставці представлені матеріали по запобіганню інфікування соціально-небезпечними хворобами під час виконання службових обов’язків працівниками поліції.