Книжкова виставка в Херсонському факультеті ОДУВС

img_20180926_115015З 17 по 28 вересня в загальній бібліотеці Херсонського факультету ОДУВС проходила книжкова виставка «Європейська та євроатлантична інтеграція України: реалії і перспективи», підготовлена у співпраці з Херсонською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. О. Гончара.

img_20180926_115036Виставка ознайомила відвідувачів з історією, символами та структурою ЄС, європейською культурою та традиціями, галузями європейського права, а також з перспективами України на шляху до європейської та євроатлантичної інтеграції.

img_20180926_115047Загалом на виставці було представлено 76 книг та 28 статей у фахових періодичних виданнях, більшість яких було залучено з фондів ХОУНБ ім. О. Гончара.

Усі бажаючі отримали можливість ознайомитися з виставкою в читальній залі загальної бібліотеки.

Керівництво та представники загальної бібліотеки Херсонського факультету ОДУВС висловлюють щиру подяку співробітникам «Гончарівки» та Н.І. Коротун особисто за допомогу в підготовці виставки та плідну співпрацю.