• Українська
  • English
×

Книжкова виставка до Дня захисників і захисниць України

Щорічно в жовтні ми вшановуємо захисників і захисниць нашої Батьківщини, а також згадуємо загиблих заради свободи України. З метою виховання поваги до українських захисників в загальній бібліотеці Одеського державного університету внутрішніх справ оформлено тематичну книжкову виставку до Дня захисників і захисниць України.

Щороку в жовтні ми віддаємо шану героям, які захищають українську незалежність в День захисників і захисниць України. Особливо актуальним це свято стало за часів військового конфлікту з Російською Федерацією. Дата встановлена указом Петра Порошенка у 2014 році і обрана невипадково. У цей день християни святкують Покров Пресвятої Богородиці, який був великим святом для запорізьких козаків. У цей день також відзначається День українського козацтва.

У День захисників і захисниць України ми вшановуємо сучасних захисників України та героїв різних епох нашої історії. Це день, коли необхідно згадати загиблих вояків і подякувати всім громадянам, які присвятили життя захисту Української держави. Тому 14 жовтня ми вітаємо всіх захисників України, незалежно від статі.

Перейти до вмісту