Керівництво університету взяло участь у відкритті регіонального представництва Консультативної місії ЄС в Україні

07 березня 2018 року ректор Одеського державного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук, а також перший проректор вишу полковник поліції Сергій Албул та проректор університету підполковник поліції Андрій Холостенко взяли участь у відкритті в Одесі регіонального представництва Консультативної місії ЄС в Україні з реформування сектору цивільної безпеки.

dsc_0967-1У заході також взяли участь представники місцевої влади та правоохоронних органів.

Одеське регіональне представництво стало третім підрозділом КМЄС, що розпочав свою роботу в регіонах із моменту заснування місії у 2014 р. Інші два представництва Місії працюють у Львові та Харкові з 2016 року. Головний офіс КМЄС розташований у Києві.

dsc_0968-1Церемонію відкриття представництва КМЄС в Одесі розпочав Кеннет Дін, командувач цивільними операціями місії спільної політики безпеки та оборони ЄС.

«Консультативна місія ЄС була створена для надання допомоги в процесі реформування. Із відкриттям третього регіонального представництва Місії та розширенням нашої підтримки для Одеси ми засвідчуємо відданість цьому процесу», – наголосив Кеннет Дін.

dsc_1004-1Регіональне представництво очолить Пол Керван з Великої Британії. В представництві працюватимуть 13 міжнародних експертів і 7 українських.

Слід зазначити, що КМЄС є ключовою складовою відповіді Європейського Союзу на запит суспільства щодо системного реформування сектору цивільної безпеки. Відповідно до свого мандату, місія надає підтримку державним органам України в реформуванні сектору цивільної безпеки шляхом стратегічних консультацій і практичної допомоги. КМЄС співпрацює з відомствами системи Міністерства юстиції та Міністерства внутрішніх справ: Нацполіцією, Держприкордонслужбою, судами, а також з органами прокуратури та Службою безпеки України. Задля посилення ефективності загальної підтримки з боку ЄС, КМЄС також співпрацює з Представництвом ЄС в Україні та іншими проектами Європейського Союзу, як-от «Спеціальний механізм: підтримка реформ у сфері верховенства права в Україні» (PRAVO), Проект «Підтримка реформи поліції в Україні».