«Кар’єра юриста в органах юстиції»

????????????????????????????????????????????????????????????????????????З метою інформування студентів, що навчаються в закладах вищої освіти Одещини з напрямку «Правознавство»,  про можливості отримання роботи та практичного досвіду в органах юстиції Одеської області Головним територіальним управлінням юстиції в Одеській області розпочато серію візитів до ЗВО з презентацією «Кар’єра юриста в органах юстиції».

Так, 23 жовтня в рамках туру представники Головного територіального управління юстиції завітали до Одеського державного університету внутрішніх справ та провели для студентів вишу лекцію на тему: «Кар’єра юриста в органах юстиції».

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Кожен напрямок роботи Головного територіального управління юстиції був детально охарактеризований співробітниками Управління з одночасною демонстрацією презентації, яка супроводжувала тему лекції.

Наразі студенти, а в подальшому молоді юристи мали змогу дізнатись про переваги роботи в органах юстиції, про необхідні знання та навички для кожного з напрямків роботи.

Під час лекції студенти ставили запитання на теми, які їх хвилювали. Зокрема, запитували про можливість стажування в органах юстиції. На всі виникаючі питання студенти отримали чіткі та вичерпні відповіді спеціалістів Управління юстиції.