Кафедра соціально-економічних дисциплін визначила кращі есе з Економічної теорії on-line

photo5382118893117615762Курсанти 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції та факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування, програма підготовки яких включає курс «Економічна теорія», дієво відгукнулися на пропозицію написати есе на тему: «Роль держави і уряду в економіці», запропоновану доцентом кафедри соціально-економічних дисциплін Костянтином Пальшковим.

Враховуючи те, що економіка торкається всіх, кожен мав свою думку, як сучасній державі слід відповідати на економічні виклики сьогодення та займати гідне місце на мапі світу.

Розуміючи ринкове підґрунтя сучасної економіки, курсанти зауважили на особливій ролі держави у підтриманні конкурентоздатного середовища та посиленні рівня міжнародної конкурентоспроможності вітчизняного виробника.

Зокрема, на цих напрямах діяльності уряду наголосили курсант 201 взводу Діана Чорна та курсант 204 взводу Олександр Забельський, есе яких враховуючи всю повноту думок визнані кращими.