Кафедра соціально-економічних дисциплін продовжує займатися соціальною діяльністю

img_4845Курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Денис Петренко та студентка факультету № 1 навчально-наукового інституту права та кібербезпеки Анаріна Лиса за підтримки доцентів кафедри соціально-економічних дисциплін Костянтина Пальшкова і Владислава Варинського відвідали громадян – дітей війни.

Громадяни були раді увазі та підтримці з боку Одеського державного університету внутрішніх справ. Отримавши привітання зі святом Перемоги й подарунки, літні люди розповіли університетській молоді про особливості життя та побутові питання.

Візитери висловили підтримку громадянам, які ще дітьми пережили війну та побажали їм міцного здоров’я.

Соціальна турбота є цінним досвідом, яким варто ділитися з іншими!