Кафедра соціально-економічних дисциплін приєднується до благодійної діяльності університету

Сьогодні, 29 квітня, курсанти 3-го курсу 302 навчального взводу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції та доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Владислав Варинський відвідали літніх людей.

Як відомо, наразі громадяни похилого віки вимушені дотримуватись самоізоляції, водночас потребуючи уваги й підтримки. Адже кожен вихід на вулицю таких людей несе великі ризики для їхнього життя та здоров’я.

Візитери не тільки передали допомогу громадянам, що були раді дбайливій молоді, а й поспілкувалися про особливості їхнього життя в цей час, побутові проблеми та побажали міцного здоров’я.

Викладач та курсанти отримали важливий соціальний досвід, який варто перейняти кожному!

img_4794 img_4796 img_4800 img_4801