КАФЕДРА ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАВІТАЛА ДО ДІТЕЙ ВІЙНИ

24Діти війни – це ті, хто пережив всі жахіття Другої світової.

Сьогодні вони, люди поважного віку, є однією з груп ризику щодо можливості захворювання на COVID-19. Їм особливо потрібно бути максимально убезпеченими – обмежити контакти та не перебувати в людних місцях.

У День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні науково-педагогічний склад кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції завітав до своїх сусідів – дітей війни, які входять до групи ризику, та надав благодійну допомогу.

У заході взяли участь – в.о. завідувача кафедри Сергій Єгоров, в.о. професора кафедри Сергій Албул, доцент кафедри Євген Поляков, в.о. доцента кафедри Тарас Щурат, в.о. викладача кафедри Ігор Форнальчук та старший лаборант кафедри Олена Мельникова.

У КОЖНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ РОДИНИ СВОЇ ДІТИ ВІЙНИ.

ОБІЙМИ ТИХ, ХТО ПОРУЧ!