Представники ОДУВС взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Економічна та інформаційна безпека: проблеми та перспективи»

Вже доброю традицією стала участь курсантського активу університету та науково-педагогічного складу кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення у Міжнародній науково-практичній конференції «Економічна та інформаційна безпека: проблеми та перспективи», яку організовує кафедра економічної та інформаційної безпеки Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Так, наприкінці квітня 2018 року зазначений захід відвідали завідувач кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення університету Карен Ісмайлов та переможець конкурсу творчих (наукових) робіт прокуратури Одеської області курсант 2-го курсу Дарія Кривега.

Окрім закладів вищої освіти системи МВС (Дніпро, Харків, Львів, Одеса), у заході взяли участь представники Департаменту Кіберполіції Національної поліції України, Генеральної прокуратури та цивільні заклади вищої освіти.

В межах конференції були розглянуті наступні питання:

— Використання інформаційних технологій в діяльності Національної поліції України.

— Забезпечення інформаційної безпеки.

— Проблеми фінансової та економічної безпеки.

— Інформаційно-правові проблеми безпеки.

— Правове регулювання забезпечення кібербезпеки в Україні.

— Попередження та розслідування кіберзлочинів.

— Інформаційно-аналітична діяльність.

— Підготовка фахівців для боротьби з кіберзлочинністю в Україні.

— Використання сучасних інформаційно-телекомунікаційних технологій у науковій та педагогічній діяльності.

З цікавою доповіддю виступив  доктор юридичних наук, професор Микола Віталійович Карчевський «Кримінальне право та нові технології: від «комп’ютерних» злочинів до соціалізації штучного інтелекту».

Окрім можливості обговорення наживо зазначених питань, науково-педагогічним складом кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення Одеського державного університету внутрішніх справ також були направлені наступні наукові доповіді: завідувача кафедри к.ю.н. Ісмайлова К.Ю. «Деякі питання інформаційно-правової відповідальності в Україні» та професора кафедри д.т.н., доцента Балтовського О.А. «Підходи та явища для оптимізації управління БД ІАСУ», а також Кривеги Д.В. «До питання покращення інформаційного забезпечення підрозділів прокуратури».

Завдяки присутності на заході фахівців різних сфер науки і практики, а саме – економіки, менеджменту, інформаційних технологій, економічної та інформаційної безпеки, юриспруденції, бізнесу та правоохоронних органів, була можливість перейняти позитивний досвід у зазначеній сфері, а також поділитися власними напрацюваннями.

Щиро вдячні завідувачу кафедри економічної та інформаційної безпеки к.ю.н., доценту Едуарду Рижкову за теплий прийом та організацію зазначеного заходу.