Інтерактивне дистанційне заняття з іноземної мови

gpeА ми не сумуємо на карантині!

До переваг дистанційного навчання можна віднести:

1) гнучкість графіка навчання;

2) можливість отримувати завдання за індивідуальним планом відповідно до власних потреб і можливостей;

3) об’єктивна і незалежна методика оцінки знань;

4) можливість консультуватися з викладачем в процесі навчання.

pВикористання різноманітних платформ дає можливість створювати інформативні та цікаві завдання для кращого засвоєння матеріалу (наприклад QUIZLET), та для контролю якості виконання, такі як QUIZIZZ.

nroСьогодні, 8 квітня викладачі кафедри мовної підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Лідія Швелідзе та Христина Павлюк зі своїми студентами (2 курс 1 група «Правоохоронна діяльність», 1 курс 1, 2 групи «Право») за допомогою ігрової платформи для навчання Quizizz провели інтерактивні заняття з іноземної мови.

У створеній викладачами вікторині студенти відповідали на питання по темі. Час для прийняття рішень був обмежений. За кожну правильну відповідь нараховувалися бали. Вкінці гри на екрані з’явилася таблиця лідерів, переможці отримали відмінні оцінки.

Ігрова платформа Quizizz урізноманітнила навчальний процес, посилила цікавість до вивчення іноземної мови, а головне була ефективною у перевірці засвоєного матеріалу.