Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» серед курсантів ОДУВС

В Одеському державному університеті внутрішніх справ серед курсантів проведено інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?».

img_9440Мета гри — повторити набуті знання з правознавства в нестандартній формі, перевірити загальний рівень ерудиції, формувати навички роботи в команді, а також розвивати логічне мислення та кмітливість.

У грі взяли участь 3 команди, по одній від кожного факультету. Факультет № 1 представляла команда під назвою: «Прометеї»; Факультет № 2: «Посейдон 12»; Факультет № 3: «Елементарно».

img_9555Слід відзначити, що всі команди продемонстрували високий рівень підготовки та креативність. Під час гри розпалилася справжня напружена боротьба, кожна команда бажала стати переможцем і випередити конкурентів. Учасникам деякі запитання здалися легкими, інші – складними, були «проблемні», але й з цими завданнями команди дуже вміло впорались.

Переможцем гри стала команда факультету № 3 під назвою «Елементарно».

Тож, гра пройшла в надзвичайно позитивній атмосфері та гравці ще довго ділилися своїми емоціями.

Вітаємо переможців та учасників, бажаємо їм успіхів у подальших інтелектуальних баталіях та здобутті нових знань!