Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» серед курсантів ОДУВС

21 червня в Одеському державному університеті внутрішніх справ серед курсантів факультетів № 1, № 2 та № 3 було проведено інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?».

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Мета гри – повторити набуті знання з правознавства в нестандартній формі, перевірити загальний рівень ерудиції, формувати навички роботи в команді, а також розвивати логічне мислення та кмітливість.

Слід відзначити, що всі команди продемонстрували високий рівень підготовки та креативність. Під час гри розпалилася справжня напружена боротьба, кожна команда бажала стати переможцем і випередити конкурентів. ????????????????????????????????????????????????????????????????????????Учасникам деякі запитання здалися легкими, інші – складними, були й «проблемні», але і з цими завданнями команди дуже вміло впорались.

Переможцем гри стала команда факультету № 3.

Тож, гра пройшла у надзвичайно позитивній атмосфері та гравці ще довго ділилися своїми емоціями.

Вітаємо переможців та учасників, бажаємо їм успіхів у подальших інтелектуальних баталіях та здобутті нових знань!

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????