Інструктаж студентів Херсонського факультету ОДУВС перед практикою

27 листопада студенти 2-го – 4-го курсів Херсонського факультету пройшли інструктаж перед проходженням навчальної та виробничої (для випускних курсів) практики, яка буде проходити у січні – лютому 2020 року.

2Однією з пропозицій щодо місця проходження практики є запрошення обласного управління міграційної служби, взаємодія Херсонського факультету з яким проводиться в рамках договору про співпрацю. У свою чергу керівництво УДМС зацікавлено в наших здобувачах вищої освіти як потенційних працівниках, які вже наступного року зможуть прийти до них на роботу.

Завідувач сектору управління персоналом УДМС України в Херсонській області Олена Доскочинська ознайомила студентів з основними напрямками діяльності міграційної служби, окреслила коло виробничих питань, вирішувати які доведеться студентам-практикантам.

Скориставшись нагодою, перед студентами виступив президент українсько-словацького центру “Партнерство”, секретар міжпарламентської групи “Україна-Естонія”  Верховної ради України Михайло Колібабчук, який презентував міжнародні навчальні проєкти та запропонував скористатися можливістю отримати безкоштовно другу вищу освіту за напрямком медіації.