Інструктаж слухачів магістратури вишу перед стажуванням

4227 листопада було проведено інструктаж слухачів 2-го курсу магістратури факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування, які 30 листопада відбувають на стажування у слідчі підрозділи поліції.

Проректор університету Павло Берназ та завідувачка кафедри кримінального процесу Ганна Тетерятник розповіли про особливості програми стажування, яка була розроблена відповідно до освітньо-професійної програми 13та направлена на оптимальне забезпечення компетентностей випускника й ефективне досягнення результатів навчання.

Т.в.о. декана факультету Ігор Горбаньов звернув увагу на дотримання слухачами дисциплінарних норм, правил особистої та епідеміологічної, протипожежної  безпеки, порядку проходження стажування. Відповідальний від університету за проходження стажування Віктор Грішин окреслив організаційні аспекти. Наприкінці зустрічі слухачі поставили питання, які їх цікавили.