Інструктаж курсантів університету перед стажуванням в підрозділах Нацполіції

17 вересня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулась робоча зустріч курсантів факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції з представником Головного управління Нацполіції в Одеській області.

Зустріч проходила за участі проректора університету Павла Берназа, т.в.о. декана факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції підполковника поліції Віталія Яцковини, завідувача кафедри оперативно-розшукової діяльності Сергія Єгорова, доцента кафедри оперативно-розшукової діяльності полковника поліції Євгена Полякова, а також начальника відділу агентурно-оперативної роботи та розкриття злочинів категорій минулих років УКР ГУНП в Одеській області підполковника поліції Олександра Заснова.

Під час зустрічі обговорювалися питання проходження курсантами університету тримісячного стажування в підрозділах головних управлінь Національної поліції України (в залежності від їх направлення на навчання).