Інструктаж курсантів перед стажуванням

20 грудня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбувся інструктаж курсантів 4-го курсу факультету № 3 перед проходженням ними стажування в органах досудового розслідування Національної поліції України.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????На початку зустрічі до присутніх звернувся перший проректор університету Павло Берназ та розповів молоді, як буде проходити їх стажування у поліції та чого треба буде навчитися за цей короткий період.

Під час інструктажу курсантам було доведено про зміст програми стажування, заходи особистої безпеки, а також повідомлено про умови захисту стажування, яке буде здійснюватися після попереднього вивчення звітних матеріалів комісією, серед яких є практичний працівник Національної поліції України, під час заслуховування доповідей курсантів, їх відповідей на поставлені запитання та виконання вправ поліцейського квесту.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Настанови щодо подальшого проходження стажування молоді правоохоронці отримали й від начальника Одеського обласного бюро судово-медичних експертиз доктора медичних наук Григорія Кривди.

Курсанти вишу будуть проходити  стажування в органах досудового розслідування Головних управлінь Національної поліції, у яких планується їх призначення після закінчення ОДУВС, та відповідно до протоколу персонального розподілу.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????