Інструктаж курсантів ОДУВС перед стажуванням

21 січня в Головному управлінні Національної поліції в Одеській області проведено інструктаж курсантів 4-го курсу факультету № 3 Одеського державного університету внутрішніх справ, які направляються на стажування в органи досудового розслідування ГУНП в Одеській області у період з 21 січня до 13 квітня.

Спільно з першим проректором університету Павлом Берназом, деканом факультету № 3 полковником поліції Яшаром Курбановим, завідувачем відділення навчально-методичного забезпечення НМВ підполковником поліції Віктором Грішиним інструктаж провів начальник слідчого управління ГУНП в Одеській області підполковник поліції Сергій Шайхет, який зосередив увагу курсантів на обов’язковому дотриманні дисципліни і законності під час служби, а також надав рекомендації щодо виконання ними службових завдань.

Впродовж цього періоду юні поліцейські будуть застосовувати здобуті теоретичні знання у підрозділах поліції. За кожним із них буде закріплений керівник із числа досвідчених працівників поліції. Майбутніх поліцейських будуть залучати до виконання практичних завдань, які знадобляться їм в подальшому в службовій діяльності.