Херсонський факультет знайомить учнів з професією правоохоронця

420 березня Херсонський факультет спільно з відділом освіти Каланчацької районної державної адміністрації провели профорієнтаційний захід з учнями трьох шкіл Каланчацького району, а саме: Каланчацьких загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №№ 1 та 2 та Гаврилівської ЗОШ I-ІІІ ступенів.

Під час заходів учням шкіл було продемонстровано відеоролик про створення та діяльність Херсонського факультету ОДУВС. Старшокласники мали змогу ознайомитися з особливостями вступу та навчання на всіх формах навчання та спеціальностях, за якими здійснюється підготовка фахівців на факультеті. Також в рамках заходу команда КВК та команда курсантів, які займаються у секції рукопашного бою, продемонстрували показові виступи та запросили на навчання до факультету.