Херсонський факультет запрошує на навчання прикордонників

05 квітня доцент кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету ОДУВС кандидат юридичних наук, доцент Микола Новіков зустрівся з військовослужбовцями Херсонського прикордонного загону.

2Прикордонники дізналися про історію Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ, умови вступу до закладу у 2019 році, спеціальності, за якими навчаються студенти та курсанти на факультеті, особливості навчання за денною та заочною формами навчання, а також перспективи працевлаштування в підрозділах Національної поліції України.

Питання, які особливо цікавили військовослужбовців, стосувалися специфіки роботи в органах Національної поліції України, напрямів підготовки в навчальному закладі.

У ході проведення профорієнтаційного заходу використовувалися друковані та відеоінформаційні матеріали про Херсонський факультет ОДУВС.