ХЕРСОНСЬКИЙ ФАКУЛЬТЕТ: УКРАЇНСЬКА МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЄВРОПУ

img_20181129_151721На виконання завдань Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України та Плану заходів Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ, присвячених євроатлантичному партнерству і НАТО, 29 листопада бібліотекарем загальної бібліотеки img_20181129_152216Херсонського факультету Катериною Вишневською, спільно зі співробітником Центру Європейської інформації Наталією Шальновою на базі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара було проведено інформаційний захід «Українська молодь обирає Європу» для курсантів 1-го курсу.

Після закінчення заходу курсанти отримали невеличкий бонус від Гончарівки – відвідання Музею книги у відділі рідкісних і цінних видань та невеличку розповідь про найцікавіші експонати від фахівців Ольги Сак та Діани Бондаренко.

Дякуємо керівництву та співробітникам Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара за цікавий захід та гостинність.