ХЕРСОНСЬКИЙ ФАКУЛЬТЕТ ДИВУЄ БЕРИСЛАВЩИНУ

img_0734Поліцейський – професія різнопланова. Люди в погонах – юристи, психологи, управлінці, вихователі в одному обличчі. До того ж вони повинні вміти працювати на комп’ютері, керувати авто, мітко стріляти, швидко бігати, володіти навичками самооборони. А крім того, мати неабиякі міцні нерви, психологічну стійкість до навантажень, відмінне здоров’я.

img_0750Для того, щоб уявлення про професію поліцейського отримали якнайбільше школярів – потенційних абітурієнтів працівники та здобувачі освіти Херсонського факультету ОДУВС разом з працівниками управління кадрового забезпечення та інших підрозділів обласного главку виїхали на Бериславщину. В приміщенні районного будинку культури зібралися більше 100 учнів загальноосвітніх шкіл Бериславського району. На жаль, у зв’язку з сильним снігопадом у північних районах області не змогли приїхати учні Високопільського та Великоолександрівського районів Херсонської області.

img_0788У фойє дерево “розквітло” дитячими малюнками на тему “Поліція очима дітей”. Це роботи фіналістів районного конкурсу. Прямо на столах бійці спецпідрозділу “КОРД” розмістили для ознайомлення зразки зброї та спецзасобів, які хлопці залюбки приміряли на собі. А ще разом зі спеціалістом-криміналістом можна було спробувати отримати відбитки власних пальців.

Усіх присутніх у глядацькому залі привітав голова районної державної адміністрації Олександр Гомон, у минулому теж працівник правоохоронних органів і справжній полковник.

img_0754А потім на сцені продовжували знайомити з важливою та цікавою професією поліцейського. Керівник Херсонського факультету Олексій Соловей презентував свій навчальний заклад, який у цей час проходить етап стрімкого розвитку та щороку збільшує потенціал. Яскравим доповненням до його виступу став відеоролик про те, чим живуть та як навчаються у виші.

img_0738Які служби є в складі поліції, як захищені працівники в погонах, які умови вступу на навчання – на такі запитання надала відповіді начальник сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських обласного главку майор поліції Тетяна Шкригалова.

Яскравим та захоплюючим для присутніх став виступ курсантів Херсонського факультету, які продемонстрували фізичну підготовку та прийоми рукопашного бою. А ще дуже тепло зустріли глядачі виступ команди КВК факультету “Нова поліція”, яка вже стала відомим в області брендом.

img_0737Того ж дня на сцені вітали переможців районного конкурсу малюнків. Маленькі художники отримали з рук очільника Бериславського відділу поліції Вадима Ковальчука (до речі, випускника Херсонського юридичного інституту) цінні подарунки: павербанки (за 2 та 3 місця) та смарт-годинник (за 1 місце). А наймолодшому художнику Тетяна Шкригалова подарувала тематичну м’яку іграшку – справжнього службового собаку.

img_0747Підполковник поліції Вадим Ковальчук зазначив, що у свій час свідомо обрав професію правоохоронця й про це не шкодує. Від імені колективу Бериславського ВП, він вручив колективу Херсонського факультету почесну грамоту “За вагомий вклад у здійснення профорієнтаційних заходів серед майбутніх випускників навчальних закладів, активну громадську позицію в популяризації професії поліцейського”. Зі свого боку Олексій Соловей виразив вдячність адміністрації Бериславського району, керівництву та працівникам ГУНП в Херсонській області за плідну співпрацю з зазначених питань.

img_0736 img_0741 img_0746 img_0755 img_0763 img_0764 img_0784 img_0793 img_0797 img_0800 gramota img_0748