Гімназію № 6 відвідали курсанти Херсонського факультету

5На гостини до учнів старших класів та з метою проведення профорієнтаційної бесіди щодо роз’яснення умов вступу до Херсонського факультету ОДУВС на спеціальності «Право» та «Правоохоронна діяльність» (бюджетна та контрактна форма навчання) до Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради завітали працівники та курсанти Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.

9Було продемонстровано відеоролик, фрагмент виступу команди КВК та прийоми рукопашного бою із застосуванням навчальних ножів та пістолетів.

Гімназисти ставили питання викладачам і курсантам вишу та отримали вичерпні відповіді на всі хвилюючи їх теми. Усі бажаючі мали можливість зробити пам’ятне фото із рядовими поліції, які навчаються на 1-3 курсі факультету, поспілкуватися з ними щодо умов їх навчання та подальших професійних перспектив.

Щиро дякуємо керівництву гімназії за запрошення і співпрацю. Чекаємо Вас, шановні учні-випускники, на гостини до нашого закладу вищої освіти!

Херсонський факультет