Флешмоб курсантів ОДУВС до Дня Державного Герба України

З нагоди відзначення Дня Державного Герба України курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ провели патріотичний флешмоб.

Зокрема, вихованці університету вишикувалися на плацу, створивши «живий» Державний Герб України, який запалили ліхтариками телефонів.

Саме 19 лютого, 28 років тому Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України. У конкурсі державного герба брало участь понад 200 робіт, при чому 192 з них містили зображення тризуба у різних контекстах.

Переміг у конкурсі проєкт історика–геральдиста Андрія Гречила та художника Івана Турецького.

З найдавніших часів тризуб шанується як магічний знак, свого роду оберіг. Це зображення археологи зустрічали в багатьох пам’ятках культури, датованих першими століттями нашої ери.

Для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. Не даремно вважається, що у ньому зашифровано слово «Воля». Тризуб уособлює для українців прагнення до свободи і державної незалежності.

Наразі Україна переживає непрості часи, тому такі патріотичні заходи дуже необхідні для молодого покоління, вони згуртовують та надихають на нові звершення заради сильної та вільної України.

Вітаємо Вас із цим визначним днем!  Будьмо гідними нашої історії! Слава Україні!!!