ФАХІВЦІ ХЕРСОНСЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ ОДУВС ВІДВІДУЮТЬ ШКОЛИ РЕГІОНУ

Профорієнтаційна робота з потенційними абітурієнтами в самому розпалі. Фахівці Херсонського факультету використовують для організації різноманітні форми та методи. Насамперед, це агітаційно-роз’яснювальна робота в загальноосвітніх навчальних закладах та технікумах, коледжах; рекламно-інформаційна діяльність у засобах масової інформації; участь у виставках, конкурсах, ярмарках, презентаціях; проведення Днів відкритих дверей, інших масових заходів.

За останній тиждень викладачі та фахівці факультету відвідали 13 закладів середньої освіти. Так, викладач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Софія Божок відвідала Херсонську загальноосвітню школу I-III ступенів № 45, а провідний фахівець Вадим Новосад зустрівся з учнями випускного класу Центральної середньої загальноосвітньої школи Снігурівського району Миколаївської області.

Учнів випускного класу було проінформовано про умови вступу до закладу вищої освіти; представлено спеціальності, за якими навчаються курсанти і студенти; окреслено можливості цьогорічного вступу на денну і заочну форму навчання; поширено профорієнтаційні листи; надано контакти, за якими усі бажаючі можуть звертатися за консультацією. Особливу увагу було приділено майбутньому працевлаштуванню за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність», соціальному захисту працівників поліції, у т.ч. можливості отримання пільгового кредитування по житловому забезпеченню.