Екскурсія курсантів ОДУВС до Народного музею органів внутрішніх справ Одеської області

07 червня члени курсантсько-студентського наукового гуртка  “Фортеця Права «Arce  Legis»” кафедри адміністративного права та адміністративного процесу разом з курсантами 2-го курсу факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали Народний музей органів внутрішніх справ Одеської області – один з найкращих одеських тематичних музеїв, та дізналися цікаві факти про протидію злочинності  в одеському регіоні в різні історичні часи.

img-ff6cf7d16b5f4e570901a0dfa8da5c63-vБагаторічна історія запеклої боротьби зі злочинними елементами відображається в п’ятьох невеличких залах музею. Експонати Народного музею міліції для зручності відвідувачів розділені на декілька тематичних експозицій, які вміщують у собі понад 2 тисячі експонатів. Серед найцінніших і найбільш популярних предметів тут можна побачити табельну зброю офіцерів, формений одяг різних років, особисті речі правоохоронців, унікальні фотографії, оригінали історичних документів та багато іншого.

З огляду експозицій музею курсанти дізналися, що історія одеської міліції почалася з формування добровільних радянських міліцейських дружин. До складу подібних формувань в той час входили робітники, селяни і гімназисти.

Також в Народному музеї МВС Одеси знайшов своє широке відображення героїчний період службової діяльності підрозділів міліції у Другій світовій війні та у складні повоєнні роки.

Велику увагу та захоплення майбутніх правоохоронців викликала експозиція сучасного періоду діяльності підрозділів Національної поліції, яка ілюструвала героїзм наших співвітчизників, проявлений як у протидії злочинності, так і у захисті Вітчизни від зовнішньої агресії.