Екскурсія курсантів Херсонського факультету до Кінологічного Центру при ГУНП в Херсонській області

4610 липня в рамках проведення заходів ознайомчої практики курсантів Херсонського факультету ОДУВС кафедрою професійних та спеціальних дисциплін факультету організовано екскурсію до Кінологічного центру при ГУНП в Херсонській області. В рамках заходу курсантів першого курсу було ознайомлено зі структурою й задачами підрозділу.

Кінологічний центр є навчальною базою для організації утримання, вирощування, підготовки розшукових, патрульно-розшукових, вартових, спеціальних собак.

Представниками Кінологічного Центру було зазначено, як використовуються службові собаки у розкритті злочинів, охороні громадського порядку, особливо важливих об’єктів, в охороні й конвоюванні заарештованих і затриманих, 78розшуку по слідах, одорологічній експертизі, пошуку в завалах людей, пошуку наркотичних засобів, вибухових речовин, зброї та боєприпасів та ін.

У ході екскурсії першокурсники ознайомилися з матеріально-технічною базою для підготовки службових собак. Кінологи провели показові виступи службових собак Кінологічного центру по виявленню наркотиків та вибухових речовин, а також при затриманні злочинців.

Курсанти мали можливість поставити питання, зокрема, щодо особливостей несення служби кінологами та подальшої долі «чотирилапих службовців на пенсії».

2 3  5