Двері ОДУВС відкриті для наших громадян з окупованої території Криму, Донецької та Луганської областей

img_2410Сьогодні, 12 травня, відбулась зустріч ректора Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслава Аброськіна з начальником Головного управління Державної міграційної служби в Одеській області Оленою Погребняк та головою кримськотатарської громади Одеської області Мєр’єм Джеліловою.

img_2403Сторони обговорили питання надання допомоги молоді з тимчасово окупованої території Криму, Донецької та Луганської областей в оформленні необхідних документів для вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ.

«Ми дуже хочемо, щоб молодь з тимчасово непідконтрольних територій Криму, Донеччини та Луганщини вступала до нашого університету та мала можливість за кошти державного бюджету отримати вищу юридичну освіту. Якщо їх тут не буде, то ні про яке повернення Криму та інших окупованих територій не може бути й мови», – підкреслив В’ячеслав Аброськін.

img_2407Своєю чергою, начальник ГУ ДМС в Одеській області Олена Погребняк запевнила, що вони всіляко сприятимуть отриманню майбутніми вступниками з тимчасово окупованих територій документів, що посвідчують особу. «Для отримання абітурієнтом паспорта громадянина України йому необхідно буде надати свідоцтво про народження та паспорт одного з батьків у присутності дорослого, який його супроводжуватиме. Вже протягом 21 дня вступник матиме можливість отримати паспорт громадянина України», – зазначила Олена Погребняк.

Важливим є те, що вступити до нашого університету, можуть не лише випускники навчальних закладів цього року, а й ті, хто закінчив школу, починаючи з 2014 року.