Дозвілля студентів Херсонського факультету ОДУВС

Викладачі Херсонського факультету ОДУВС використовують у своїй роботі різноманітні форми та методи, іноді не зовсім традиційні, але всі направлені на розвиток у курсантів та студентів інтересу до навчання, виховання жаги до пізнання нового, згуртованості колективу тощо.

33988266_2035001810089215_1037019497136914432_n9Так, однією з новітніх форм роботи з молоддю став формат квесту, коли для досягнення мети або перемоги необхідно подолати перешкоди (логічні, пізнавальні, спортивні і т.п.).

30 травня студентам 1-го та 2-го курсів було запропоновано узяти участь у фотоквесті, який проходив біля визначних пам’яток центру міста Херсона. Організатори змагання – викладачі факультету Олена Орищенко та Яна Пренько – намагалися таким чином більш глибоко ознайомити студентів з історією нашого міста, урізноманітнити форми навчання, не обмежуючись стінами навчальних аудиторій.

78Маршрут квесту був непростий, а завдання спрямовані на уміння орієнтуватися в обласному центрі, знаходити спільну мову між собою та оточуючими незнайомими людьми, логічно мислити та виявляти спритність у прийнятті рішень. Квест складався з 7 локацій, на кожній з яких учасники повинні були виконати фото-завдання: сфотографуватися з закоханою парою, пенсіонерами, викладачами, дітьми. Учасники по-новому змогли поглянути на історичні та пам’ятні місця Херсону.

Фінішною точкою квесту стала локація біля Херсонської обласної державної адміністрації. Тут учасники фотографувалися з чоловіками у ділових костюмах (завдяки близькості до ОДА таких знайти було неважко).

Переможницями квесту стали студентки групи 17 ПЗдс/2, яких нагородили солодкими призами. А на згадку про незвичний квест залишилися пам’ятні фото, на яких поруч з нашими студентами-фотомоделями стали пересічні мешканці нашого славного міста.

Херсонський факультет ОДУВС