Дозвілля курсантів ОДУВС у боулінг-клубі

01402818 листопада курсанти 1-го курсу факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ у супроводі фахівця факультету лейтенанта поліції Руслана Щітинського відвідали  «Сіті Боулінг».

Такий вид спорту й розваг доступний для всіх, тому що ні особливих навичок, ні спеціальної підготовки для того, щоб кидати шари та вибивати страйки, не потрібно. Головне – ознайомитися з правилами гри і мати відповідну нехитру екіпіровку у вигляді спеціального взуття, зручного одягу і, за бажанням, спеціальних рукавичок.

Боулінг – це весела та захоплива розвага, яка дозволяє зробити відпочинок більш цікавим, а захід, проведений у такий оригінальний спосіб, буде насиченим і веселим.

За грою у боулінг час минув швидко, тож новачки та досвідчені гравці весело та цікаво провели дозвілля.