Дозвілля курсантів факультету превентивної діяльності

img-94307a76ef6610d8f924b1578d871f7f-v29 вересня особовий склад 3-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ОДУВС відвідав кінотеатр «Сінема Сіті», де курсанти нашого вишу переглянули художній фільм режисера Крістіана Волькмана «Кімната бажань».

Майбутні правоохоронці із захопленням спостерігали за грою головних акторів цього фільму, а саме: Ольги Куриленко, Кевіна Янссенса, Джона Фландерса.

Дозвілля курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ доволі різноманітне, адже майже кожні вихідні вихованці університету цікаво та корисно проводять час, відвідують різноманітні заходи, щоб відволіктися від напруженого навчання та налаштуватися на наступний робочий тиждень.