Доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Ганна Нівня – дипломант конкурсу авторських афоризмів

104958917_3061763917276477_648827653605655346_oП’ятий всеукраїнський конкурс авторських афоризмів, який було проведено кафедрою культурології та філософської антропології НПУ Драгоманова разом з Асоціацією філософського мистецтва зібрав широке коло любителів влучних оригінальних висловів.

Участь у конкурсі взяла й доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Одеського державного університету внутрішніх справ Ганна Нівня.

Підведення підсумків і оголошення переможців відбулося в режимі он-лайн. Ганну було відзначено спеціальним дипломом “За життєву мудрість” за афоризм “Під час карантину повинно було з’явитися нове, найважливіше освічення в коханні. А саме: “Я готовий (-ва) бути з тобою на самоізоляції”.