ДОСВІД ОРГАНІЗАЦІЇ ПРАВОЗАХИСНОЇ ТА ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В НІМЕЧЧИНІ: КОНКУРС НІМЕЦЬКОЮ МОВОЮ

21 червня 2017 року в рамках проголошення 2017 роком німецької мови в Україні старшим викладачем кафедри іноземних мов ОДУВС Аллою Бочевар було проведено конкурс мультимедійних проектів німецькою мовою «Die Erfahrung der Organisation der Rechtspflege und rechtsschützende Tätigkeit in Deutschland» («Досвід організації правозахисної та правоохоронної діяльності в Німеччині»).

Конкурс проводився серед студентів та курсантів 2-5 курсів та був спрямований на підвищення рівня сформованості іншомовних  комунікативних навичок, вміння застосовувати сучасні інформаційно-комунікаційні технології, заохочення діалогу серед молоді щодо актуальних правових питань.

До складу журі увійшли: перший проректор ОДУВС кандидат юридичних наук, доцент полковник поліції Сергій Албул; доцент кафедри цивільно-правових дисциплін ОДУВС кандидат юридичних наук, доцент підполковник поліції Світлана Мирза; старший викладач кафедри іноземних мов Катерина Драпалюк.

Серед учасників конкурсу були курсанти 104 взводу факультету № 2, 203 взводу факультету № 3, 302 взводу факультету № 1, студенти магістратури факультету № 4.

Курсанти та студенти продемонстрували відповідальність до поставленого завдання, старанність та творчі вміння. Учасниками були презентовані мультимедійні проекти за темами: «Häusliche Gewalt» («Домашнє насильство»), «Kriminalpolizei in Deutschland» («Кримінальна поліція Німеччини»), «Anwaltschaft in Deutschland» («Адвокатура Німеччини»), «Ausrüstung, Waffen und Verkehrsmittel der Polizei in Deutschland» («Спорядження, зброя та транспортні засоби поліції Німеччини»).

8Переможцями конкурсу стали курсанти 203 взводу факультету № 3 Мадей Тетяна, Резнік Юлія, Заїкін Віктор з мультимедійним проектом «Waffen und Verkehrsmittel der Polizei in Deutschland». Члени журі подякували конкурсантам та колегам за активну дискусію та співпрацю.

Переможці конкурсу отримали дипломи та приз від першого проректора університету – книгу відомого німецького письменника Еріха Марії Ремарк «Три товариша» («Drei Kameraden») німецькою мовою. Крім цього, неординарним призом для переможців стали ….німецькі солодощі від старшого викладача Алли Бочевар.