ДОПОМОГА ЩОДНЯ – ТРИВАЄ БЛАГОДІЙНИЙ ЧЕЛЕНДЖ КАФЕДРИ ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ «ДОПОМОЖИ СВОЇМ СУСІДАМ»

3Рішенням Уряду на всій території України продовжено карантин. Велика кількість людей поважного віку, осіб з хронічними хворобами та слабким імунітетом є найбільш вразливою на можливе захворювання на COVID-19, викликане новим коронавірусом. Вони потребують нашої допомоги та піклування.

2Раніше ми вже писали про запровадження працівниками кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції нашого університету благодійного челенджу «Допоможи своїм сусідам» (http://oduvs.edu.ua/news/blagodijnij-chelendzh-kafedri-operativno-rozshukovoyi-diyalnosti-dopomozhi-svoyim-susidam/).

Сьогодні ці заходи тривають. Науково-педагогічні працівники допомагають своїм сусідам – особам поважного віку у придбанні необхідних продуктів харчування, ліків, засобів індивідуального захисту тощо. 9

Поруч з кожним з нас мешкають люди, які потребують допомоги.

НЕ СТІЙТЕ ОСТОРОНЬ!

ДОПОМОЖІТЬ ТИМ, ХТО ПОТРЕБУЄ ВАШОГО ПІКЛУВАННЯ.

СВОЇМИ ДІЯМИ ВИ В ЗМОЗІ ПОЛЕГШИТИ ЖИТТЯ ЛЮДИНІ, ЯКА ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ В ЦЕЙ СКЛАДНИЙ ЧАС В УМОВАХ КАРАНТИНУ.