Допомога будинку престарілих «Джерело життя»

З метою надання допомоги людям похилого віку та реагування на загрози, пов’язані з коронавірусною хворобою COVID-19, науково-педагогічний склад кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції здійснили візит до будинку престарілих «ДЖЕРЕЛО ЖИТТЯ».

img_20200507_150251Працівники університету зустрілись з керівництвом патронажної служби та подивились, в яких умовах проходять лікування та реабілітацію люди похилого віку. Побачене здивувало, адже персонал будинку престарілих виконує дуже важку щоденну кропітку працю, доглядаючи літніх людей, в тому числі і з тяжкими медичними діагнозами.

Разом з цим, установи та організації, діяльність яких направлена на лікування та реабілітацію людей похилого віку, завжди стикаються з недофінансуванням та іншими поточними проблемами. Саме в такий час до персоналу будинку престарілих «ДЖЕРЕЛО ЖИТТЯ» прийшли на допомогу працівники Одеського державного університету внутрішніх справ, які передали для забезпечення діяльності закладу необхідні засоби індивідуального захисту, гігієнічні засоби та рідину для проведення дезінфекції.

Бажаємо мешканцям Будинку міцного здоров’я, а його персоналу низько вклоняємось за їх нелегку працю.

Кафедра тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки