Донорська допомога курсантів ОДУВС

dscf7680dscf7684У всьому світі 5 грудня відзначають міжнародний День волонтера – International Volunteer Day. Україна – єдина країна у світі, де цей день переходить в День Збройних Сил, який відзначається 6 грудня. Волонтерський рух у нашій країні став популярним, починаючи з Революції гідності і російської окупації.

Напередодні цього дня з метою забезпечення потреб воїнів Операції Об’єднаних Сил та мешканців Одеси й Одеської області донорською кров’юdscf7686 курсанти 3-го та 4-го курсів факультетуdscf7690 підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності університету завітали до Одеської обласної станції переливання крові та з власної ініціативи долучилися до благодійної акції по здачі донорської крові.

Волонтер – той, хто добровільно, за покликом серця, віддає свою енергію, час, ресурси і, чесно кажучи, частину свого життя заради допомоги іншим, тож і наші вихованці ніколи не залишаються осторонь та завжди готові прийти на допомогу.