Доброчинна акція «Подаруй бібліотеці книгу»

За ініціативи декана Херсонського факультету Олексія Солов’я стартувала доброчинна акція «Подаруй бібліотеці книгу». Її мета – поповнення фонду бібліотеки Херсонського факультету новими книгами, які б стали у нагоді майбутнім юристам–правоохоронцям.

138 жовтня 2018 року з нагоди Дня юриста доцент кафедри професійних та спеціальних дисциплін кандидат юридичних наук Микола Новіков подарував бібліотеці Херсонського факультету ОДУВС більш 100 монографій, підручників, навчальних посібників та збірників матеріалів науково-практичних конференцій у галузі кримінального, адміністративного, цивільного, конституційного та господарського права, а також юридичної психології, менеджменту та ін.

Сподіваємось, що до акції приєднаються всі, хто не байдужий і бажає зробити посильний внесок у примноження книжкової скарбниці факультету.