До зарахування в Одеський державний університет внутрішніх справ рекомендовано кращих вступників 2021 року

img_5174img_5194Сьогодні, 20 липня, для майбутніх курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ настала довгоочікувана мить – відбулось оголошення наказу про зарахування курсантів 1-го курсу денної форми навчання факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування для здобуття ступеня вищої освіти бакалавра за державним замовленням.

До присутніх звернувся декан факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування підполковник поліції Ігор Горбаньов, який побажав вступникам наполегливо крокувати до своєї мети та з гідністю нести звання курсанта Одеського державного університету внутрішніх справ.

img_5190img_5189Аби привітати майбутніх курсантів зі вступом, поруч з ними сьогодні були їх рідні та близькі. Для юнаків та дівчат новий етап життя вже розпочався, вступні випробування залишились в минулому, а попереду на них чекають яскраві та насичені роки навчання в Одеському державному університеті внутрішніх справ, опанування професією та зустріч нових друзів.

Також по завершенню заходу до батьків та абітурієнтів було доведено вимоги щодо навчання в Одеському державному університеті внутрішніх справ.

img_5220  img_5196  img_5169 img_5179 img_5172   img_5201