До уваги вступників на навчання для здобуття ступеня магістра та доктора філософії!

В Одеському державному університеті внутрішніх справ триває прийом заяв та документів від вступників.

photo5458536175313729216Так, бажаючим навчатися в університеті для здобуття освітнього ступеня МАГІСТРА за кошти фізичних та юридичних осіб необхідно подати документи до приймальної комісії вишу до 23 липня (включно).

Набір здійснюється:

– на денну форму навчання за спеціальністю 081 “Право”

– на заочну форму навчання за спеціальностями 081 “Право”, 262 “Правоохоронна діяльність”, 124 “Системний аналіз”.

Для осіб, які бажають здобути ступінь ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти за державним замовленням та за рахунок фізичних та юридичних осіб, прийом документів до докторантури та аспірантури (ад’юнктури) за спеціальністю 081 «Право» триває до 10 серпня.

Наша адреса: м. Одеса, вул. Успенська, 1
Телефон для довідок: 0966828463