До уваги вступників на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра!

Реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування розпочинається з 9:00 12 травня та закінчується о 18:00 05 червня 2020 року.

Інформуємо також, що на підставі норм Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти», який набрав чинності із 16 січня 2020 року, приймальною комісією Одеського державного університету внутрішніх справ прийнято рішення про скасування обов’язкового складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки).

Відповідні зміни буде внесено до Правил прийому до Одеського державного університету внутрішніх справ.