ДО УВАГИ КУРСАНТОК ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ!

Центр ґендерної освіти Одеського державного університету внутрішніх справ в партнерстві з громадською організацією «Віра, Надія, Любов» за підтримки Уряду Великої Британії через Фонд розвитку ефективного врядування оголошує конкурсний відбір учасниць тренінгів для майбутніх тренерок з «Формування у курсанток-поліцейських нульової толерантності до проявів дискримінації та сексизму». Тренінги проводитимуться на базі Одеського державного університету внутрішніх справ протягом березня. Учасниці, які успішно закінчать навчання, матимуть можливість отримати сертифікати тренерок та будуть впроваджувати отримані знання та навики під час інформаційно-просвітницьких заходів, також учасниці отримають пам’ятні інформаційні наліпки.

Для участі у конкурсному відборі слід написати есе-роздум на тему «Нульова толерантність до проявів дискримінації та сексизму», в якому зазначити особистісну мотивацію участі у проєкті, та відправити до 12 березня 2021 року на електронну адресу medea-5@ukr.net. Про результати відбору буде повідомлено 15 березня 2021 року.

За більш детальною інформацією слід звертатись за тел. 0979808167 Вікторія Томіна.