До ОДУВС завітали майбутні абітурієнти

30 та 31 березня 2018  року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулись чергові Дні відкритих дверей.

30 березня в головному корпусі закладу вищої освіти майбутні абітурієнти насолоджувались виступами художньої самодіяльності, які продемонстрували для гостей творчі колективи ОДУВС.

Також усі присутні мали змогу послухати про правила вступу до нашого вишу у 2018 році та поставити запитання, які виникали під час бесіди.

Аби школярі справді відчули специфіку навчання в ОДУВС, представники кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії провели цікаве пізнавальне заняття, під час якого ознайомили присутніх з криміналістичною технікою, обладнанням слідчої валізи та попрацювали зі слідами на прикладі дактилоскопії. А також гості відвідали кафедру тактико-спеціальної та вогневої підготовки.

31 березня видався не менш цікавий День відкритих дверей, адже він пройшов у навчально-побутовому корпусі ОДУВС. Окрім лекції про вступ до Одеського державного університету внутрішніх справ у 2018 році, майбутні абітурієнти мали змогу побачити виступи творчих колективів ОДУВС, відвідати музей, де прослухали розповідь про історію університету, а також завітали до факультету № 2 з метою ознайомлення з умовами проживання, проходження служби та навчання курсантів.

По закінченню заходів гості висловили вдячність за цікаве та всебічне ознайомлення з провідним закладом вищої освіти.