До ОДУВС завітали майбутні абітурієнти!

22 лютого Одеський державний університет внутрішніх справ черговий раз відкрив свої двері для майбутніх першокурсників, аби розповісти про умови вступу до нашого закладу вищої освіти та продемонструвати роботу структурних підрозділів вишу.

????????????????????????????????????Присутні переглянули профорієнтаційний відеоролик, а після цього дізналися про переваги здобуття вищої юридичної освіти в ОДУВС. На запитання, які виникали в присутніх під час бесіди, відповіла координатор робочої групи з профорієнтаційної роботи Оксана Юрочко.

Також зі школярами поспілкувалась старший інспектор відділу комплектування УКЗ ГУНП в Одеській області старший лейтенант поліції Емілія Лаврик, яка розповіла про особливості оформлення особових справ кандидатів на бюджетну форму навчання.

Після офіційної частини на гостей університету чекали виступи творчих колективів художньої самодіяльності вишу, які подарували всім можливість насолодитися талановитим виконанням відомих пісень.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Далі школярів познайомили з діяльністю підрозділів університету, зокрема продемонстрували роботу кафедри спеціальної фізичної підготовки, ознайомили з правильним виконанням вправ з фізичної підготовки, провели заняття з криміналістики та продемонстрували обладнання слідчої валізи і роботу зі слідами на прикладі дактилоскопії.

Тож, гості університету мали нагоду переконатися в тому, що Одеський державний університет внутрішніх справ — це перспектива стати кваліфікованим юристом та правоохоронцем, не втративши можливість розвивати власні таланти.

Щиро віримо, що надана інформація допоможе майбутнім вступникам у їхньому непростому виборі. Чекаємо нових курсантів та студентів у гостинних стінах Одеського державного університету внутрішніх справ!

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????