До ОДУВС завітали майбутні абітурієнти

????????????????????????????????????????????????????????????????????????20 жовтня Одеський державний університет внутрішніх справ у черговий раз відкрив свої двері для майбутніх першокурсників.

Захід проходив у головному навчальному корпусі вишу. Про переваги здобуття вищої юридичної освіти в ОДУВС майбутнім абітурієнтам розповів заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Максим Ісаєнко. Він детально зупинився на умовах вступу та навчання в закладі вищої освіти, а також відповів на запитання, які виникали під час бесіди.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Усі присутні переглянули презентаційний відеоролик про університет, дізнались про потужний юридичний потенціал науково-педагогічного складу. Після офіційної частини на гостей університету чекали виступи творчих колективів художньої самодіяльності вишу, які подарували всім можливість насолодитися талановитим виконанням відомих пісень.

Після закінчення виступів школярам запропонували знайомство з діяльністю університету, зокрема, продемонстрували роботу кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки, а саме завітали до мультимедійного тиру,???????????????????????????????????????????????????????????????????????? а також провели заняття з криміналістики та показали обладнання слідчої валізи й роботу зі слідами на прикладі дактилоскопії.

Після ознайомлення школярі та їх батьки виразили вдячність за надану інформацію та детальну демонстрацію діяльності університету, зазначивши, що дійсно в нашому  закладі вищої освіти діє потужна науково-дослідна база, де навчають висококваліфіковані педагоги, які допомагають опановувати найпрестижніші спеціальності юриста та правоохоронця, створюючи сприятливі умови для здобуття якісної освіти європейського рівня.