До ОДУВС на День відкритих дверей завітали майбутні абітурієнти

24 травня Одеський державний університет внутрішніх справ у черговий раз відкрив свої двері для майбутніх першокурсників, аби розповісти про умови вступу до нашого закладу вищої освіти.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Школярі разом з батьками завітали до головного корпусу ОДУВС, де мали змогу поспілкуватись з координатором робочої групи з профорієнтаційної роботи Оксаною Юрочко, отримати вичерпну інформацію стосовно вступу, необхідних конкурсних предметів, організації навчального процесу та багато іншого. Детально були презентовані науково-освітні можливості, що пропонує виш, та продемонстровано профорієнтаційний відеоролик.

Щиро віримо, що надана інформація допоможе майбутнім вступникам у їхньому непростому виборі. Чекаємо нових студентів та курсантів у гостинних стінах Одеського державного університету внутрішніх справ!